In een notendop...
We zoeken iemand met lef, expertise en passie voor koffie. Wat ga je dan doen?
- Nieuwe brandprofielen ontwikkelen en bestaande profielen verfijnen
- Roastplanning opstellen en in goede banen leiden
- Cuppings organiseren en kwaliteitsmetingen doen
- Marketing voeden met smaaknotities, recepten, verhalen en jouw passie voor koffie
- Meedenken over inkoop en assoritmentsbepaling
- (Coordineren van het) Onderhoud aan alle machines
- Collega’s helpen groeien door ze op te leiden en te begeleiden

Een dag in het leven van een Bean Boss
Je begint je dag, hoe kan het ook anders, met een vers kopje van je eigen roast. Je maakt de productieplanning voor vandaag en morgen, stuurt het team aan en zet natuurlijk een muziekje aan om de ochtendspits mee te beginnen. Terwijl de IMF op volle toeren draait ben jij alvast bezig met alle kwalitetiscontroles van de batches die net zijn gebrand. En voordat je het weet is het al tijd voor je tweede kop koffie. Tijd voor de eerste review van je anaerobic Special?
Tegen de middag komen er verse samples binnen. Tijd voor een paar snelle roastjes op de IKAWA en een cuppingronde. Je proeft, vergelijkt en denkt na: past deze in ons vaste assortiment? Of wordt dit dé volgende Limited Edition waar iedereen het over gaat hebben?
Later die middag stem je met marketing af over een brew recipe, werk je het brandprofiel van een micro-lot bij, en geef je feedback op brandingingen van collega's.
Ondertussen houd je de branders in topconditie zodat alles blijft draaien
als een zonnetje.
Je bent betrokken bij alles: van wat we inkopen tot wat mensen thuis proeven. En daar krijg je energie van.

Wij denken dat je gelukkig wordt van deze baan als je...
- Minstens 3 jaar ervaring als koffiebrander hebt
- Graag bezig bent met smaak en nieuwsgierig blijft naar hoe je daar in kan blijven groeien
- Zelfstandig en gestructureerd kunt werken, maar ook makkelijk schakelt met anderen
- Technisch onderlegd bent en niet schrikt van een storing of schoonmaakbeurt
- Van cuppen houdt, en herkomsten kan proeven als een ware koffieverkenner
- (Pré) ervaring hebt met branden op een IMF of Loring
- (Pré) al eens geproefd hebt van green buying, of staat te popelen om het te leren

Wat mag je verwachten?
Wij geloven erin dat je moet doen wat je leuk vindt. Dat houdt je het langste vol, is leuk voor je collega’s en zorgt ervoor dat je energie overhoudt naast je werk om leuke dingen te doen. In ruil voor je inzet kun je het volgende verwachten;
- Werken met topapparatuur: een IMF RM-30, Giesen W6A én een IKAWA sample roaster
- Veel zelfstandigheid en ruimte om je rol mee vorm te geven
- De kans om uiteindelijk ook zelf het assortiment en sourcingbeleid uit te stippelen
- Een team dat zich elke dag inzet om Nederland meer te laten genieten van écht goede koffie
- Een marktconform salaris, afgestemd op je ervaring
- Een baan waar je echt verschil maak, van de boer tot aan de keukentafel

Waar kom je te werken?
Little Roastery is een onafhankelijke branderij met grote dromen. We willen mensen laten proeven hoe uniek koffie kan zijn. Dat een natural uit Brazilië iets
totaal anders is dan een hooggegroeide gewassen koffie uit Colombia.
We geloven dat goede koffie begint bij de bron. Daarom willen we de komende jaren steeds meer direct sourcen en langdurige relaties opbouwen met koffieboeren en importeurs. We zien specialty coffee als een eerbetoon aan de mensen die de koffie verbouwen. En wij willen ervoor zorgen dat hun werk ook écht goed tot z’n recht komt. In smaak én verhaal.

Zie jij het helemaal zitten?
Stuur je CV en motivatiebrief (extra punten voor een video!) naar gijs@littleroastery.nl. Dan hopen we je snel uit te nodigen in de branderij voor een kop koffie!
*We nemen je soliciatie in overweging wanneer deze een motivatiebrief (waarom wil je bij ons werken), een CV bevat en je minimaal 2 jaar werkervaring hebt met Specialty Coffee.